Hentbol Takımından, Mintaş'a Ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde Gençlik Spor hentbol takımı sporcuları, Karaman İl Müdür Vekili İhsan Mintaş’ı makamında ziyaret etti.

Hentbol Takımından, Mintaş'a Ziyaret

banner390
Halkın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi, yetenek taraması yapılarak spora yönlendirilmiş çocuk ve gençlerin, bağlı oldukları kulüplerin ve başarılı sporcuların halka tanıtılması, amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesine ilişkin sosyal sorumluluk duygusunun oluşturulması amacıyla kişi ve kurumların spora katılımın üst seviyede sağlanması, spor bilincinin oluşturulmasıyla 13 - 19 Ekim 2014 tarihlerinde kutlanacak olan Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde Hentbol il temsilcisi Polat Kılınç, antrenör Hüseyin Ardıç ve sporcular Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili İhsan Mintaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mintaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Karaman’da amatör sporunu her zaman desteklediklerini belirtti. Sohbet havasında geçen ziyaret günün anısına çektirilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.