Hentbolda Kupalar Sahiplerini Buldu

Karaman'da Genç kızlar kategorisinde kupalar sahiplerini buldu.

Hentbolda Kupalar Sahiplerini Buldu

banner390
Karaman'da 21 kasım perşembe günü başlayan gençler hentbol il birinciliği müsabakalarında bayanlarda kategorisinde şampiyon belli oldu.
Üç gün süren bayanlar kategorisinde şampiyonluk ipini Larende Anadolu Lisesi göğüslerken, Yunuskent Anadolu lisesi ikinci, Bifa Lisesi Üçüncü oldu.
Erkekler kategorisinde ise maçlar tüm heyecanıyla devam ediyor.

KARAMAN BÖLGESİ HENTBOL HAKEMLERİ GÖREV ALDI
Karaman'da başlayan okullar arası liseli gençler hentbol il birinciliği müsabakalarında Karaman bölgesi hentbol hakemleri görev aldı. Hakemlerimiz gösterdikleri performansla güven tazelediler.
Müsabakaların ardından ilk üç dereceyi elde eden takımlara kupaları takım kaptanlarına katılan protokol tarafından takdim edildi ve günün anısına toplu fotoğraflar çektirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
coach - 3 yıl önce
hentbol adına üzüntü verici,hakemlerle ilgili yazıya gelince çok komik.ama geçen yıla nazaran bayağı ilerleme var.geçen yıl hentbol müsabakalarının bir kısmı tek hakemle yönetildi bu yıl hiç değilse birileri bulunmuş iki hakemle müsabakalar yönetildi.arkadaşlar yaptığınız müsabakalar resmi müsabaka bu hakemler neden hakem kıyafeti ile maça çıkmazlar karaman lı hakemlerle yönetildi falan dediğiniz 3 hakem bu hakem arkadaşlarda alınmasınlar ama kural bilgisi eksikliği duracağı yeri bilmeme oynanan oyunda ona göre oluyor lütfen yaptığınız işi doğru düzgün yapın yada hiç yapmayın hentbol federasyon il temsilcisi kim bilemiyorum ama kimse hemen bu işi bıraksın.