Hentbolda maçın ardından

KAYSERİ (AA) - Hentbol Erkekler Süper Lig takımlarından Kayseri Rainbow'un sportif direktörü Yücel Şimşek, 27-24 mağlup ayrıldıkları Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor maçına ilişkin, "Mücadelemizi sonuna kadar verdik, çok harika...

Hentbolda maçın ardından

banner390

KAYSERİ (AA) - Hentbol Erkekler Süper Lig takımlarından Kayseri Rainbow'un sportif direktörü Yücel Şimşek, 27-24 mağlup ayrıldıkları Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor maçına ilişkin, "Mücadelemizi sonuna kadar verdik, çok harika top oynadık fakat hakemleri geçemiyorsak bu bizim suçumuz değil" dedi.

Şimşek, maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sahalarında taraftarlarına galibiyet sevincini yaşatmayı hedeflediklerini ancak bunu başaramadıklarını söyledi.

Karşılaşmayı hakem hatalarıyla kaybettiklerini ileri süren Şimşek, "Çok güzel bir maç çıkarttık. Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'dan kat kat iyi oynadık ancak açık ve net olarak 9'a 7 maç oynanmaz. 7 oyuncu, 2 hakem. Çok topumuzu kestiler" diye konuştu.

Şimşek, şunları söyledi:

"Mücadelemizi sonuna kadar verdik, çok harika top oynadık fakat hakemleri geçemiyorsak bu bizim suçumuz değil. Oyuncularımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Hakemlere yakıştıramadım. Biz, güzel bir maç çıkarttık, Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'u yenebileceğimizi gösterdik. Bazı pozisyon hatalarımız oldu. Hakem çok engelledi. Sonuç güzel değil ama maç güzeldi."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.