banner417
banner425
24 Mayıs 2016 Salı 14:37
364 Okunma
Karaman “Ailemle Spor Yapıyorum” Diyor
banner416

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından organize edilen ve Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "Ailemle Spor Yapıyorum" projesi vatandaşların yoğun katılımı ile devam ediyor. Proje kapsamında aileler spor yapmanın tadını çıkarırken, il müdürlüğüne bağlı tüm tesislerden faydalanabilecek.
Özellikle genç sporcuların aileleriyle birlikte spor yapmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;” Ailelerimizin spor yapmasını sağlamak, beden ve ruh sağlıklarını geliştirmek amacıyla başlatılan proje ilimizde büyük bir ilgi ile karşılandı. Ailelerimiz birçok spor branşında çocuklarıyla birlikte spor yapma imkânı bulurken çocuklarının spor yaparken yaşadığı mutluluğu birebir görüyorlar ve spora teşvik konusunda artık daha hassas oluyorlar. Ayrıca yoğun iş hayatından dolayı birbirine zaman ayıramayan ailelerimiz bu proje sayesinde bir araya gelerek birlikte vakit geçiriyorlar ve aile içi dayanışmayı daha da güçlendiriyorlar” dedi.
Projenin ayrıca 25 ve üzeri tüm yaş gruplarına spor alışkanlığı kazandırmayı hedeflediğini belirten Kısacık,” Sabah saatlerinde bayan katılımcılarımıza akşam saatlerinde ise bay katılımcılarımıza çeşitli spor aktiviteleri yaptırılacak. Proje hakkında detaylı almak isteyen vatandaşlarımız, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.”

Son Güncelleme: 24.05.2016 14:40
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426