KARAMAN’DA ANALİG TAEKWONDO ÇEYREK FİNAL HEYECANI BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Taekwondo çeyrek final heyecanı Karaman’da başladı.

KARAMAN’DA ANALİG TAEKWONDO ÇEYREK FİNAL HEYECANI BAŞLADI

banner390
KARAMAN’DA ANALİG TAEKWONDO ÇEYREK FİNAL HEYECANI BAŞLADI
İlgili Galeriye Git
Kazım Karabekir Spor Salonunda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış seremonisine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Osman Selçuk Akbaş, Mustafa Karadeniz, Taekwondo İl Temsilcisi Ali Can, antrenör, sporcular ve çok sayıda sporcu velisi katıldı.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Kazım Karabekir Spor Salonu’nda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi 2015-2016 sezonu, Yıldızlar (kız-erkek) Taekwondo Akdeniz grup müsabakaları çeyrek final müsabakalarına 8 İl’den 110 sporcu katıldı. Karaman’ın da içerisinde yer aldığı ve 14 sporcu ile mücadele verdiği Anadolu Yıldızlar LigiTaekwondo çeyrek final müsabakalarına, Antalya, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Isparta ve Burdur illerinden katılan sporcuların ilk gün müsabakaları kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

Anadolu Yıldızlar Ligi (kız-erkek) Taekwondo Akdeniz grubu çeyrek final müsabakaları 22-24 Ocak 2016 tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonunda devam edecek.

Zorlu ve çekişmeli geçen ilk gün müsabakalarının ardından alınan sonuçlar ise şöyle oldu:

33 KG ERKEK

1             FIRAT KOÇ          MERSİN

2             SERHAT ÖZLÜ    HATAY

3             MEHMET EREN BURDUR

3             SEMİH KOPÇAL KARAMAN

41 kg ERKEK

1             ALİ KEMAL GÜLER           HATAY

2             DENİZ CİNDARİK              MERSİN

3             EMİRHAN ÖZHAN           ISPARTA

3             BEDİRHAN DİNÇER PERK              ANTALYA

 

45 KG ERKEK

1             GÖKTUĞ GÖÇER             MERSİN

2             AYHAN MERT BAŞ           KARAMAN

3             SABRİ ZİYA ÖZDOĞAN  HATAY

3             BARIŞ CAN BEKTAŞ         ANTALYA

 

51 BAYAN

1             BERİA YILDIZ      ISPARTA

2             İPEK ESER            MERSİN

3             YAREN SARI       BURDUR

3             TUĞÇE HANOĞLU           HATAY

55 KG BAYAN

 

1             CEREN TUTUCU               MERSİN

2             NURCAN BULUT              HATAY

3             ECE DESTİNA AVDAN     ISPARTA

3             ZELHA KÜBRA ÇAM        OSMANİYE

59 BAYAN

1             FERHAN SUDE YILDIZ     ANTALYA

2             EDANUR ŞAHİN               MERSİN

3             CEMİLE GÜRELİ                OSMANİYE

3             RUŞEN AKDENİZ              K.MARAŞ

+59 BAYAN

 

1             ZEHRA DURMAZ              BURDUR

2             ELİFSU ÖZCAN  ANTALYA

3             RÜMEYSA GARLANTA   KARAMAN

3             YAREN ÖZGE KILAVUZ  HATAY

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.