Karaman’da Cimnastik Kurslarına Yoğun İlgi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Ücretsiz Yaz Spor Okulları Cimnastik kursları başladı.

Karaman’da Cimnastik Kurslarına Yoğun İlgi

banner390
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak verilen Cimnastik kursuna çocuk ve gençler yoğun ilgi gösteriyorlar.

Kazım Karabekir Spor Salonu’nda antrenör Ufuk Aktaş nezaretinde verilen cimnastik kursu, sağlıklarını korumak ve zinde kalmak isteyen çocukların tercihi olarak göze çarpıyor. Kursta, minik sporcular ile tek tek ilgilenen Aktaş, kursiyerlere açma-germe ve ısınma hareketleriyle başlayarak, çeşitli eğitsel oyunlar, hayvan formu yürüyüşler ile cimnastiksporunu eğlenceli bir oyuna dönüştürüyor.  Vücutlarını istedikleri gibi kullanan kursiyerler, böylece sporun önemini bir kez daha göstermiş oluyorlar.

Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak verilen kurslara ilginin yoğun bir şekilde devam ettiğini dile getiren Aktaş, cimnastik kurslarına kayıtların devam ettiğini ve kursların Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 10.00-11.15 ile 15.00-16.15 arası Kazım Karabekir Spor Salonunda yapıldığını belirtti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.