KARAMAN'IN ALTIN PEDALLARI BOŞ GEÇMİYOR

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı, Sakarya Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen Sakarya MTB CUP yarışlarına katıldı.

KARAMAN'IN ALTIN PEDALLARI BOŞ GEÇMİYOR

banner390
16-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Sakarya ilinde yapılan Sakarya MTB CUP Yarışlarında Karaman Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı 7 ayrı kategoriden 126 sporcu mücadele etti. Elitler, yıldızlar, gençler ve masterlarkategorilerinde gerçekleştirilen yarışlarda 3 bin metrelikağır bir parkurda gerçekleşen yarışta Gençlik ve Spor kulübü Genç Bayan Sporcularından Kader Şahin rakiplerine fark atarak 1’inci olurken,Gençlik ve Spor Kulübü genç bayanlar kategorisi sporcusu Selver Sezer ise yarışmaları 2’inci olarak tamamladı.
Zorlu ve çekişmeli geçen yarışlarda özellikle Master B kategorisinde ilk 10 sporcu içerisinde Karaman Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımından 4 sporcunun yer alması Karamanlı bisikletçilerin başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.
Karaman Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımının başarısının her geçen gün daha da arttığını belirten Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ise;” Karamanlı bisikletçiler artık Avrupa’da ses getirecek bir güce sahip.Takımımız bisiklet antrenörü Barış Ünlü nezaretinde çalışmalarına ara vermeden planlı bir şekilde devam etmektedir. İnanıyorum ki Karaman bisikleti çok kısa süre içerisinde uluslararası bir kimlik kazanacaktır. Bu konuda bisiklet takımıza güveniyorum. Sakarya MTB CUP yarışlarında dereceye giren ve Karamana bu haklı gururu yaşatan ekibimizi bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.