Karaman’ın Altın Pedalları MTB CUP İçin Bursa’da

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımı, 2015 yılında yakaladıkları başarılara bir yenisini daha eklemek için Bursa ilinde yapılacak olan MTB Cup yarışlarına gidiyor.

Karaman’ın Altın Pedalları MTB CUP İçin Bursa’da

banner390
Türkiye genelinde yapılan bisiklet yarışmalarında göstermiş oldukları performans ve başarılarla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Karaman’ın altın pedalları, yeni bir başarıya daha imza atmak için Bursa’da yapılacak olan MTB CUP yarışlarında şampiyonluk istiyor.

18-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Bursa ilinde yapılacak olan “BURSA MTB CUP” yarışlarında Karaman’ı 14 kişilik bir ekiple temsil edecek olan Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet takımında parola şampiyonluk olarak belirlendi. Yetenekli ve tecrübeli kadrosu ile rakiplerinin korkulu rüyası olan altın pedallar yapabilecekleri en iyi derece için ter dökecek.

Bursa’da yapılacak olan yarışmalarda en fazla sporcu ile katılım sağladıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Karaman bu yarışlarda da her zaman olduğu gibi yine iddialı olacak. Altın pedallarımızdan Semra Yetiş yine olimpiyat puanları için yarışacak olup, kendisinden derece ve madalya bekliyoruz. Karaman Gençlik ve Spor Kulübü bisiklet sporcuları ile Performans Spor Kulübü sporcularının katılacağı yarışmalarda sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.