Karamanlı Judocu Tohm’ye Davet Edildi

Karaman Gençlik ve Spor Kulübü judo sporcusu Feyzullah Enes Uysal, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne (TOHM) davet edildi.

Karamanlı Judocu Tohm’ye Davet Edildi

banner390
2014-2015 yılı Türkiye şampiyonalarında aldığı başarılı sonuçlarla tüm dikkatleri üzerine çeken, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü judo sporcusu olan Feyzullah Enes Uysal, Samsun’da bulunan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’ne davet edildi.

Karaman’da judo antrenörleri Ahmet Ömre Türe ve FadimSarvan nezaretinde judo eğitimi gören başarılı sporcu F.Enes Uysal, başarılı olabilmek ve Türk sporuna katkıda bulunmak için daha çok çalışacağını ifade etti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,”Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve Türkiye’de önemli projelerden biri olan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri(TOHM) projesi ile burada yetişen sporcular Türk sporu adına önemli başarılara imza atacaklar ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Sporcumuzu tekrar kutlar, başarılar dilerim” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.