Karatede Çıtalar Yükseliyor

Konya ilinde yapılan Atatürk’ü Anma Karate il müsabakalarında dereceye giren sporcularımız Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili İhsan Mintaş’ı makamında ziyaret etti.

Karatede Çıtalar Yükseliyor

Karate İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Karate İl Müsabakaları yapıldı.
Konya 100.Yıl Spor Salonunda yapılan müsabakalara 8 kulüpten 57 Erkek, 47 Kız olmak üzere toplamda 104 Sporcu katıldı. 
Renkli görüntülere sahne olan müsabakalara ilimizden Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karate antrenörümüz İhsan Özbek eşliğinde 5 sporcumuz katıldı. İlimizi en iyi şekilde temsil etmek için ter döken sporcularımız zorlu maçlar sonunda 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.
Zorlu geçen müsabakalar sonunda dereceye giren sporcularımızdan 70kg Büyük Erkeklerde İsmet Parladı ikinci, +55kg Ümit Genç Erkeklerde Tatar Telli ikinci ve 65kg Büyük Erkeklerde Mustafa Koçyiğit üçüncü olmuştur.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yasin Sorgun - 2 yıl önce
vatandaşlık görevini yapıp sahte faturaları ihbar eden kişilere bimer müracaatı ve bilgi ekli dilekçesi olduğu halde bilgi vermedi diye para cezası göndermekte çıtanızı yükseletecekmi sayın mintiş genel müdürüne ve başkabakalnlığa yazdım bu durumu ilgili bakanınada bilgi verdim yarında hakkında dava açıyorum sana güle güle mintiş.