KENT KONSEYİ OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

Karaman Belediyesi Kent Konseyi 2015 yılı olağan toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven'in yanı sıra yürütme ve yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar ve daire müdürleri katıldı.

KENT KONSEYİ OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

banner390
Toplantının başlangıcında gündemi okuyan Kent Konseyi Genel Sekreteri Duran Kabaağaç, Kent Konseyinin görev süresi boyunca gerçekleştirdiği faaliyetlerin sunumunu yaptı.

Toplantıya katılan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan konuşmasında; “Kent Konseyimizin faaliyetlerini yakından takip ediyor ve son derece faydalı bu çalışmaları destekliyoruz. Oluşturulan yeni yapısıyla toplumumuzun tamamını kucaklayan bir yönetim şeklini benimseyen Kent Konseyi göreve geldiği günden bu yana çok önemli faaliyetler gerçekleştirmiştir." dedi.
Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven ise; "Görev süremiz boyunca Karamanımız için faydalı olmaya gayret ettik. İnşallah bu faaliyetlerimiz artarak devam edecek" dedi. Toplantının devamında söz alan katılımcılar, karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.