banner417
banner425
25 Ağustos 2015 Salı 10:08
291 Okunma
KILBASAN MODERN FUTBOL SAHASINA KAVUŞUYOR
banner416
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yatırım projeleri arasında yer alan ve Temmuz ayı içerisinde yapımı başlayan Kılbasan Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası yapımı son hız devam ediyor.
Karaman’da devam eden spor yatırımlarını yerinde inceleyen Ak Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker yatırımlara tam not verirken yaptığı açıklamada; ”Sümer Mahallesinde inşaatı devam eden Sporcu Fabrikası ile Kılbasan’da yapımı devam eden spor yatırımlarımız tamamlandığında Karaman daha modern ve yetenekli sporcuların yetiştirmesinde daha kaliteli bir spor tesislerine kavuşmuş olacak. İnşaatı devam eden bölgelerimize spor alanlarının yapılması Karaman’ımızın spor alanında daha da güçleneceği anlamına geliyor. Spor yatırımlarımız ileri ki dönemlerde buralarda da kalmayıp farklı bölgelerimize de faaliyete geçecek. Gerçekleştirilen bu yatırımlar sayesinde Karaman artık spor şehri olma yönünde büyük bir mesafe kat edecek. Yapımı tamamlanan tesislerimizden yetişecek olan evlatlarımız ise, ülkemizin ve Karaman’ımızın adını ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde duyuracaklardır" diye konuştu.
Konu hakkında konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ise,” Kılbasanımıza güzel ve daha modern bir futbol sahası kazandırıyoruz. İnşallah Sporcu Fabrikamız ile birlikte en kısa sürede 500 kişilik tribünü olan,68*105 metre ebatlarında, Fifa onaylı zemine sahip ve tam aydınlatmalı sentetik çim yüzeyli futbol sahasını bu şirin köyümüze kavuşturacağız” dedi.

Son Güncelleme: 25.08.2015 10:09
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426