KIŞ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen İl Spor Merkezleri Kış Dönemi hızlandırılmış spor eğitim kursları yarıyıl tatilinde 81 ilde olduğu gibi Karaman’da ‘’Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun’’ sloganı ile devam ediyor.

KIŞ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

banner390
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 16 farklı spor branşın da öğrencilerin tatil dönemini spor yaparak değerlendirmeleri için açılan kurslar öğrencilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun projesi hakkında görüşlerini belirten Şube Müdürü Aslan Yıldız,’’ Spor İl Müdürlüğü olarak amacımız,öğrencilerin yarıyıl tatillerinde sportif faaliyetlerle bir nebzede olsa da rahatlatmak ve 2.dönem eğitimlerine daha dinç ve zinde başlamalarını sağlamak.Açtığımız kış spor okullarına aileler ve öğrenciler dahil ilk günden yoğun ilgi göstermesi bizleri son derece memnun etmiştir’’ şeklinde konuştu.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde devam eden Kış Spor Okullarında 16 farklı branşta devam eden kurslar ( Yüzme ) hariç ücretsizdir. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.