KISACIK” HER ÇOCUK BİR YETENEKTİR”

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlerinin Karaman’da gerçekleştirdiği yetenek taraması çalışmaları devam ediyor.

KISACIK” HER ÇOCUK BİR YETENEKTİR”

banner390
 Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü antrenörlerinin okullarda başlattığı yetenek taraması çalışmaları hentbol branşında devam etti. Hentbol antrenörü Hüseyin Ardıç eşliğinde Yunus Emre Ortaokulunda gerçekleşen çalışmalar öğrencilerden büyük ilgi gördü. 2004 ve 2005 doğumlu toplam 40 öğrencinin katıldığı çalışmalar haftanın iki günü düzenli bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar sonunda başarılı olan sporcular, Gençlik ve Spor Kulübü bünyesine alınarak, okul sporları maçlarında oynama şansı bulacak.
Her çocuğun bir yetenek olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Karaman’da spor alt yapısını ve okul sporlarında başarı çıtasını yükseltmek için çalışmalarımız antrenörlerimiz eşliğinde devam ediyor. İl Müdürlüğü olarak amacımız genç ve yetenekli sporcuları bulup onların kaybolmasını engellemektir. İl Müdürlüğümüz bünyesinde antrenör arkadaşlarımızla çok iyi bir ekip çalışması yaparak Karaman’da yetenekli sporcularımızı Türk sporuna kazandırma çalışmalarımız devam edecektir.” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.