banner417
banner425
22 Mayıs 2015 Cuma 17:13
769 Okunma
KONYASPORLU FUTBOLCULAR KMÜ’DE
banner416
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşi saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Söyleşinin açılış konuşmasını yapan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Murat Tekin “Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak sıradan değil aranan üniversite olma yolunda farkındalık yaratmak ve öğrencilerimize yol gösterici olmaları amacıyla futbolcularımızı onlarla buluşturduk. Faydalı ve keyifli bir söyleşi olmasını temenni ediyorum.” dedi. 
Söyleşi futbolcuların kendilerini tanıtmasıyla başladı. Ahmet Önay çocukluğundan bu güne dek zor zamanlar geçirdiğini dile getirerek, “İnsan için bazı değerlerin kazanılması kolay olabiliyor fakat spor zaman içinde başarılı olunabilecek bir değer. Sabrederek, çalışmaya devam ederek başarıya ulaşmanız mümkün. Bizler bunun birer örneğiyiz ve inşallah sizler de başarılı olarak hedeflerinize ulaşırsınız.” şeklinde konuştu. 

Ahmet Önay’ın ardından söz alan Ömer Ali Şahiner ise futbola nasıl başladığını anlatarak hedeflerinden bahsetti. Şahiner, “10 yaşımdan bu yana futbolun içerisindeyim. Ne zaman aceleci davransam bir aksilik yaşadım. Fakat sabırlı olduğum zamanlarda hep başarıya ulaştım. Burada önemli olan sizin hedeflerinizin olması ve bu hedef doğrultusunda yılmadan çalışmaya devam etmeniz. Size olan inancın azaldığını hissettiğiniz zamanlarda dahi hedeflerinizden vazgeçmeyin. Vakti geldiğinde istedikleriniz gerçekleşecektir.” diye konuştu.

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Ömer Ali Şahiner ve Ahmet Önay’a teşekkür belgesi verilmesi ve plaket takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimiyle söyleşi sona erdi. 

Son Güncelleme: 23.05.2015 10:49
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426