banner417
banner425
18 Şubat 2015 Çarşamba 15:57
231 Okunma
KÜÇÜKLER VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ‏
banner416
 Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kazım Karabekir Spor Salonunda 16 Şubat 2015 tarihinde başlayanküçükler voleybol il birinciliği müsabakaları erkekler kategorisinde yapılan final müsabakaları ile sona erdi.

İlk defa seyirci önüne çıkmalarına rağmen ortaya koydukları mücadele ile alkış alan filenin minik yıldızları,gösterdikleri azim ve performansla renkli bir turnuvaya imza attılar. Zorlu ve bir o kadar da zevkli geçen müsabakalar sonunda il birinciliği için ter döken minik sporcular, okullarını en iyi şekilde temsil etmek için tüm hünerlerini sergiledi. Müsabakalarda rakiplerini birbir yenerek lider olan İbrahim Bey Ortaokulu şampiyonluk ipini göğüslerken, İstiklal Ortaokulu ikinci, Yunus Emre Ortaokulu üçüncü oldu.

Minik yıldızların mücadelesini yerinde izleyen Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, müsabakalara 14 okuldan 98 sporcunun katıldığını ifade etti. Tüm spor branşlarında olduğu gibi voleybol sporuna da küçük yaşlarda başlamanın önemini belirten Kısacık, “Buralardan çıkacak genç yeteneklerin tespit edilip iyi değerlendirilmesi halinde Karaman’da voleybol alt yapısı daha sağlam hale gelecek. Karaman voleybol branşın da sürekli yükselen grafiği ile dikkat çekmekte. Bizlerde bu başarı grafiğini daha da yukarı taşıyacağız.” diye konuştu.

Müsabakada dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Şube Müdürü Aslan Yıldız ve voleybol il temsilcisi Ali Sak tarafından verildi.

Son Güncelleme: 18.02.2015 16:03
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426