Maçın ardından

- Galatasaray Teknik Direktörü Hamzaoğlu: - "Çok zor bir maçı oyuncularım, birbirlerine kenetlenerek, birbirleriyle yardımlaşarak, iyi bir skorla tamamladılar. Hepsini tebrik ediyorum" - "Bir kez daha gösterdi ki; zor günlerde Galatasaray her şeyi yapabilecek güce, o ruha sahip. İnşallah bu bir başlangıç olur bizim için. Bundan sonra bu şekilde devam ederiz" - "3 kupa kazandık, sezonu bitirdik. Bir Ibrahimovic ortaya atıldı. Sağolun bu sevinci yaşayamadık. Bu başarıyı yakalayan, yaşayan, yaşatan oyuncularımızı ikinci plana attınız. Hayalinizin peşinden koştunuz. Buna maalesef bizim camiamız da uydu"

Maçın ardından

banner390

KONYA (AA) - Konyaspor deplasmanından 4-1'lik galibiyetle dönen Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "Çok zor bir maçı oyuncularım, birbirlerine kenetlenerek, birbirleriyle yardımlaşarak, iyi bir skorla tamamladılar. Hepsini tebrik ediyorum" dedi.

Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maça iyi başlayıp, pozisyonlar yakalamış olmalarına karşın Chedjou'nun sakatlanmasının, takımın dengesini bozduğunu söyledi.

Bunun, rakibin üstünlük sağlamasına sebep olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, şunları kaydetti:

"Daha sonra yine oyuna hakim olduk ama bu sefer de kırmızı kart gördük. Çok zor bir maçı oyuncularım, birbirlerine kenetlenerek, birbirleriyle yardımlaşarak, iyi bir skorla tamamladılar. Hepsini tebrik ediyorum. Bir kez daha gösterdi ki; zor günlerde Galatasaray her şeyi yapabilecek güce, o ruha sahip. İnşallah bu bir başlangıç olur bizim için. Bundan sonra bu şekilde devam ederiz. Ama biz bu mücadeleye camiamızın, herkesin bizlerle beraber ortak olmasını rica ediyoruz."

Hamzaoğlu, transferle ilgili bir soru üzerine ise sitemkar açıklamalarda bulundu.

"Kimseyi almasak da bizim takımımız her şeyi yapabilecek güce sahip" diyen Hamzaoğlu, şöyle devam etti:

"3 kupa kazandık, sezonu bitirdik. Bir Ibrahimovic ortaya atıldı. Sağolun bu sevinci yaşayamadık. Bu başarıyı yakalayan, yaşayan, yaşatan oyuncularımızı ikinci plana attınız. Hayalinizin peşinden koştunuz. Buna maalesef bizim camiamız da uydu. Elimizdeki oyuncular sanki değersizmiş gibi bir kenarda unuttuk. Bu çocuklar bizi başarıya götürdü. Biz kendi değerlerimize sahip çıkmazsak neye sahip çıkacağız? Hep tüket tüket, hep yeni yeni, eskiye sahip çıkmazsanız yenilerin kıymeti olur mu? Sabri ile anlaşıyoruz o problem. Öbürü problem. Sürekli problem yaşattınız, sağolun. Hep beraber bunu yaptık. Biz de alet olduk, ben de kendim de alet oldum. Ama ben oyuncularımın hepsinden çok çok memnunum. Allah razı olsun hepsinden."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.