Maçlara Mazot Engeli

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Kadınlar Türkiye Kupası grup eleme müsabakalarına ev sahipliği yapan Yalova’da maçlar 90. Yıl Spor Salonu’nun zeminine sürülen mazot yüzünden 2 saat ertelendi.Maçlardan bir gün önce...

Maçlara Mazot Engeli

banner390
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Kadınlar Türkiye Kupası grup eleme müsabakalarına ev sahipliği yapan Yalova’da maçlar 90. Yıl Spor Salonu’nun zeminine sürülen mazot yüzünden 2 saat ertelendi.

Maçlardan bir gün önce mazot ile yıkanan zemin kayganlaştı. 4 takımın yetkilileri, sakatlıklar yaşanacağını dile getirerek, maçları 90. Yıl Spor Salonu’nda oynamak istemediklerini söyledi. Bugün oynanması planlanan Orduspor-OGM Orman Gençlik ve Canik Belediyesi ile Adana Botaş maçlarının Orhangazi’de oynanması da gündeme geldi. Devreye giren Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Koordinatörü Ayhan Özgümüş ve Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Metin Kaplan, salonun temizlenmesi için seferber oldu.

Yalova Basketbol İl Temsilcisi Alper Erin, Orduspor-OGM Orman Gençlik maçının 19.00’a, Canik Belediyesi ile Adana Botaş karşılaşmasının ise 21.00’a alındığını açıkladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.