MASA TENİSİ MÜSABAKALARI NEFES KESTİ

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Büyükler Ferdi Masa Tenisi il birinciliği müsabakaları sona erdi.

MASA TENİSİ MÜSABAKALARI NEFES KESTİ

banner390
06-07 Şubat 2016 tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonunda gerçekleştirilen Büyükler Ferdi Masa Tenisi il birinciliği müsabakalarında çok sayıda sporcu mücadele etti. İki gün süren müsabakalarda erkekler ve bayanlar kategorisinde birbirinden çekişmeli maçlar oynanırken, sporcuların birincilik için verdiği mücadele renkli görüntülere sahne oldu. 
Zevkli bir o kadarda çekişmeli geçen müsabakalar sonunda büyük erkekler kategorisinde Mehmet Keşir birinci, Kutsi Canevi ikinci, Yasin Erol üçüncü, Zekeriya Gider ise dördüncü oldu. Büyük bayanlar kategorisinde ise Nurcan Taşkuyu birinci, Seda Temurtaş ikinci, Erengül Çelebi üçüncü, Zeynep Karadaban ise dördüncü olan sporcular oldu. 
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Akçay tarafından verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.