Mersinli Taraftarlar Tff’yi Protesto Etti

Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nun taraftar grubu Kırmızı Şeytanlar, Passolig ve hakem hatalarından dolayı Türkiye Futbol Fedarasyonu’nu (TFF) yürüyüş yaparak protesto etti.Öğle saatlerinde Forum Mersin Alışveriş...

Mersinli Taraftarlar Tff’yi Protesto Etti

banner390
Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu’nun taraftar grubu Kırmızı Şeytanlar, Passolig ve hakem hatalarından dolayı Türkiye Futbol Fedarasyonu’nu (TFF) yürüyüş yaparak protesto etti.

Öğle saatlerinde Forum Mersin Alışveriş Merkezi havuz başında bir araya gelen yüzlerce taraftar, burada sloganlar atarak TFF’ye tepkilerini dile getirdiler. Buradan GMK Bulvarı, ardından Adnan Menderes Bulvarı üzerinden Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu önüne kadar yürüyen taraftarlar, yürüyüş boyunca da sloganlar atarak Passolig ve hakem hatalarından dolayı TFF’ye tepkilerini dile getirdiler. Ayrıca bir grup taraftarda araç konvoyu yaparak, yürüyen taraftarlara destek verdi. Yürüyüşte özellikle TFF Başkanı Yıldırım Demirören’e tepki gösteren taraftarlar, sık sık "Yıldırım Demirören Yeter" sloganları attılar.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.