MİLLETVEKİLİ RECEP ŞEKER BELEDİYESPOR’U ZİYARET ETTİ

21 Şubat 2016 Pazar günü 68 Yeni Aksarayspor ile oynanan ve Karaman Belediyespor’un 1-0 ‘lık galibiyetiyle tamamlanan maçınardından Belediyespor tesislerini ziyaret eden AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Karaman BelediyesporYönetim Kuruluna, Teknik Heyete ve Futbolcularabaşarılar diledi.

MİLLETVEKİLİ RECEP ŞEKER BELEDİYESPOR’U ZİYARET ETTİ

Milletvekili Şeker ziyaretinde: "Karaman Belediye Sporumuzu galibiyetinden dolayı kutluyorum. Dün herşey çok güzeldi.Tribünler ve takımımız muhteşemdi. Şehrimizi şampiyonluğa motive olmuş gördük. Takımımızın bundan sonraki maçlarda da kazanacağına inancımız tam. Bizler de üzerimize düşeni yapıp takımımızı destekleyeceğiz" dedi.
Kulüp Başkanı Hacı Osman Ünüvar da, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker'in kulübü ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek: "Kısıtlı imkânlarla, şehrimizin ve Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan'ı mahcup etmeden hedefe ulaşmaya çalışıyoruz. Takımımız ve teknik heyetimiz bu azim ve gayretle çalışıyor. Milletvekilimizin ziyareti bizleri çok memnun etti. Birlikte el ele verip güzel günler göreceğiz inşallah" dedi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.