Minik Raketler Yalova’da Mücadele Ediyor

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen Masa Tenisi Minikler A Grup Yarışmaları Yalova’da start aldı.Yalova 90. Yıl Spor Salonu’ndaki karşılaşmalarda 17 ilden 32 erkek ve 25 kız olmak üzere toplam 260 sporcu mücadele ediyor....

Minik Raketler Yalova’da Mücadele Ediyor

banner390
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen Masa Tenisi Minikler A Grup Yarışmaları Yalova’da start aldı.

Yalova 90. Yıl Spor Salonu’ndaki karşılaşmalarda 17 ilden 32 erkek ve 25 kız olmak üzere toplam 260 sporcu mücadele ediyor. Ev sahibi olan Yalova’yı ise Yalova Belediyespor A ve B erkek takımlarının yanı sıra bayan takımı ve Gençlikspor erkek takımı temsil ediyor.

2 gün süren turnuvada erkek takımları 4’lü 8 gruba ayrılırken, kızlarda ise 8 grup 3’lü 1 grupta da 4 takım mücadele ediyorlar. Gruplarında ilk 2’ye girecek takımlar, 16’ya kalacak. İlk 16 maçları ise eleme usulüne göre yapılacak. Organizasyon sonunda erkeklerde ilk 8, kızlarda da ilk 7’ye girecek ekipler, 2015 yılı Haziran ayında Eskişehir’de düzenlenecek final karşılaşmalarına katılma hakkı elde edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.