banner417
banner444
24 Ocak 2017 Salı 12:27
316 Okunma
Minikler ve Yıldızlar Bilardo Müsabakaları Sona Erdi
banner416

21-23 Ocak 2017 tarihleri arasında Beyaz Saray Bilardo Spor Tesislerinde düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Pool Bilardo İl Şampiyonası 27 sporcunun katılımıyla tamamlandı. 3 gün boyunca devam eden müsabakalarda minikler ve yıldızlar kategorilerinde mücadele eden sporcular il birinciliği için ter döktü. Sporcuların heyecan dolu mücadelesine aileleri ve çok sayıda bilardo sever eşlik etti.

Renkli görüntülere sahne olan müsabakalar sonunda yıldızlar kategorisinde Nursel Okutan birinci, Beyza Yavuz ikinci, Kemal Arda Eren üçüncü, B. Umut Yavuzarslan dördüncü, minikler kategorisinde ise Kerem Fırat birinci, Berkay Yavuz ikinci, Mehmet Can Kocayıldız üçüncü, Murat Yiğit Yardım ise dördüncü olma başarısı gösteren sporcular oldu. Yıldızlar kategorisinde ilk dörde giren sporcular 3-6 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya ilinde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda Karaman’ı temsil etmeye hak kazandı.

Müsabakalar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Şube Müdürleri O. Selçuk Akbaş ve Aydın Kaya, Uluslar Arası hakem Adnan Sezer ve Bilardo İl Temsilcisi Osman Yılmaz tarafından verildi.

Ödül töreni sonrası sporcularla bir araya gelen Kısacık, sporcuların sorunları ve istekleri hakkında bilgi aldı. Sporun, sporcunun ve antrenörlerin her zaman yanında olacağını belirten Kısacık, yıldızlar kategorisinde dereceye giren sporculara Türkiye Şampiyonası öncesi başarılar diledi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426