Müsabakalar Sona Erdi

Okçuluk İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Müsabakalar Sona Erdi

banner390
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen küçükler okçuluk il birinciliği müsabakaları sona erdi.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen küçükler okçuluk il birinciliği müsabakaları Kazım Karabekir Spor Salonunda 20 sporcunun katılımıyla tamamlandı. Okçuluk antrenörü Recep Batman gözetiminde gerçekleşen müsabakalarda sporcular Ankara’da gerçekleşecek olan Türkiye Küçükler Okçuluk Salon Şampiyonasında ilimizi temsil edebilmek için kıyasıya yarıştılar.

Okçuluk antrenörü Batman yaptığı açıklamada, ‘’ Müsabakalarda dereceye giren başarılı dört sporcumuz Ankara’da yapılacak Türkiye Küçükler Okçuluk Salon Şampiyonasında ilimizi temsil etme hakkını elde etmiştir. İlimizi okçuluk branşında üst seviyelere taşımak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bünyemize kazandırdığımız yetenekli sporcularımızla ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum’’ dedi.

Çekişmeli geçen müsabakaların ardından Talha Kara, Osman Balasar, Onur Alper Pekoğlu ve Ekrem Özdoğru Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Küçükler Okçuluk Salon Şampiyonasında ilimizi temsil etme hakkını elde etmişlerdir.

Yaş gruplarında oluşan tablo ise;

9-10 yaş

1. Ahmet Yasin

2. Kaan Mutlu

3. Yunus Bakır

11-12 yaş

1. Onur Alper Pekoğlu

2. Ekrem Özdoğru

3. Süeda Zehra Okcü

13-14 yaş

1. Muhammet Talha Kara

2. Osman Balasar

3. Taha Abaz

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.