Müsabakalar Sona Erdi

Yıldız Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Müsabakalar Sona Erdi

banner390
 
Okul Sporları faaliyet programında yer alan ve ilimizde gerçekleştirilen okullar arası yıldız voleybol grup müsabakaları sona erdi.
Okul Sporları faaliyet programında yer alan Yıldız Voleybol Grup müsabakaları Kazım Karabekir ve Yunus Emre Spor Salonlarında oynanan müsabakalarla sona erdi.
Yıldızlar Voleybol grup müsabakalarına Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplam 21 ilden 250 sporcu yarı final müsabakalarına katılabilmek için ter döktü. Zorlu ve çekişmeli geçen grup müsabakalarında filenin yıldızları bir üst tura çıkabilmek için ve illerini en iyi şekilde temsil edebilmek için tüm yeteneklerini sergilediler. Fair-Play kuralları çerçevesinde geçen müsabakalar Karamanlı sporseverlerce büyük ilgi gördü. 
Müsabakaları yerinde izleyen Karaman voleybol il temsilcisi Ali Sak yaptığı açıklamada, ‘’ İlimizde düzenlenen yıldızlar voleybol grup müsabakalarını sorunsuz bir şekilde tamamladık. Müsabakalar boyunca bizleri yalnız bırakmayan başta Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin Turan olmak üzere tüm voleybol hakemlerimize ve Karaman halkımıza teşekkür eder, zorlu geçen müsabakalar sonunda yarı finale çıkmaya hak kazanan sporcularımıza başarılar dilerim’’ dedi.
Müsabakalar yarı finale katılmaya hak kazanan okulların belirlenmesi ve okullara katılım belgelerinin verilmesinin ardından sona erdi.
Müsabakalarda Yarı Finale Çıkan Okullar İse;
YILDIZ ERKEKLER
A GRUBU BİRİNCİSİ: ANTALYA   Göynük Ortaokulu
B GRUBU BİRİNCİSİ: ANKARA     Prof. Dr. Mehmet Sağlam Ortaokulu
C GRUBU BRİNİCİSİ: AKSARAY    Helvadere Atatürk Ortaokulu
YILDIZ KIZLAR
A GRUBU BİRİNCİSİ: ANTALYA   Atatürk Ortaokulu
B GRUBU BİRİNCİSİ: ANKARA     Prof. Dr. Mehmet Sağlam Ortaokulu
C GRUBU BRİNİCİSİ: ANTALYA   Alanya Özel Hamdullah Eminpaşa Koleji


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.