Öğretmen Liderlere Sertifikaları Verildi

Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından açılan Uyum-Denklik seminerini başarıyla tamamlayan öğretmenlere liderlere sertifikaları verildi.

Öğretmen Liderlere Sertifikaları Verildi

banner390
2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından imzalanan protokolde İzcilik faaliyetlerinin Türkiye İzcilik Federasyonun da tek çatı altında toplanması kararı alınmıştı. Geçiş döneminde de izcilik faaliyetlerine devam etmek isteyen öğretmen izci liderlerimiz için Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından illerde Uyum-Denklik semineri acımıştı.
İlimizde 15 Aralık 2013 tarihinde Öğretmen İzci Liderlerimiz için Uyum-Denklik semineri yapıldı. Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan törenle Uyum-Denklik seminerine katılan izci lider öğretmenlerimize sertifikaları verildi.
Sertifikalarını alan izci lider öğretmenlerimiz Ünite kamplarını, Mahalli kamplarını yaptıktan sonra Ünitelerine uygun olan Türkiye İzcilik Federasyonunun düzenlediği Milli ve Uluslararası  faaliyetlere ve kamplara katılabileceklerdir.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.