Ortaokulların Yıldızı Oldular!

Yıldızlar Voleybolda File’nin Yıldızları Belli Oldu

Ortaokulların Yıldızı Oldular!

banner390
Karaman Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yıldızlar voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi.
2013–2014 Öğretim yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının faaliyet programı çerçevesinde Karaman Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kazım Karabekir Spor Salonunda yapılan Okullar arası Voleybol Yıldız ( Erkek - Bayan ) İl Birinciliği müsabakaları sonunda Yıldız Erkeklerde Yunus Emre Orta Okulu ve Kızlar Kategorisinde İstiklal Orta Okulu  İl 1.si olarak  düzenlenecek grup müsabakalarında ilimizi temsil etmeye hak kazandılar.
Zevkli geçen müsabakalar sonunda dereye giren okullara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyfettin Turan, voleybol il temsilcisi Ali Sak ve okul müdürleri tarafından verildi.
Müsabakalar ödül töreninin ardından gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekiminin ardında sona erdi.
Yıldız Erkekler;
1. Yunus Emre Ortaokulu 
2. İbrahim bey Ortaokulu
3. Zübeyde Hanım Ortaokulu
Yıldız Kızlar;
1. İstiklal Ortaokulu
2. Akçaşehir Ortaokulu
3. İbrahim Bey Ortaokulu

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
latif kara - 3 yıl önce
zevkli geçen müsabakalar sonunda dereye giren okullara ödülleri gençlik hizmetleri ve spor i̇l müdürü seyfettin turan, voleybol il temsilcisi ali sak ve okul müdürleri tarafından verildi. yine yanlış yazılmış kelimeler.