16 Kasım 2014 Pazar 18:34
103 Okunma
Otokros Yarışması Nefes Kesti
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Ege Motor Sporları Derneği tarafından organize edilen Otokros yarışmaları Orhangazi Belediyesi yarış pistinde yapıldı.

Birkaç hafta önce büyük bir heyecanın yaşandığı yarış pisti hafta sonu 2 yarışta 6 etaptan olmak üzere toplam 12 etap düzenlendi. Orhangazi’den Orkun Turgut ve Birol Aral’ın da değişik kategorilerde yarışıp 2’şer kupa aldığı yarışlar büyük heyecana sahne oldu.

Türkiye genelinde toplam 21 pilotun katıldığı yarışmalara havanın da iyi olması ile Orhangazi ve çevreden gelen yarış severler büyük ilgi gösterdi. Orhangazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan yarışmaların sonunda ise İskele Pub’da ödül töreni düzenlendi. Yarışmalarda dereceye giren pilotlara kupaların verildiği ödül törenine Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte bazı protokol üyeleri ve motor sporları derneklerinin temsilcileri katıldı.

Böyle adrenalin dolu bir spora ev sahipliği yaptıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden Çağlayan, bu tür organizasyonlara desteklerini artırarak sürdürmek istediklerini söyledi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64