Rahvan Kulüpleri Nilüfer’de Tek Çatı Olacak

Bursa’daki rahvan at yarışı kulüpleri Nilüfer Belediyesi tarafından yapılacak tesisle tek çatı altında toplanacak.Yıllardır ata sporu olan rahvan at yarışlarına sahip çıkan Nilüfer Belediyesi, bu alanda önemli bir adım daha atıyor....

Rahvan Kulüpleri Nilüfer’de Tek Çatı Olacak

banner390
Bursa’daki rahvan at yarışı kulüpleri Nilüfer Belediyesi tarafından yapılacak tesisle tek çatı altında toplanacak.

Yıllardır ata sporu olan rahvan at yarışlarına sahip çıkan Nilüfer Belediyesi, bu alanda önemli bir adım daha atıyor. Rahvan kulüplerinin tek çatı altında toplanarak daha iyi şartlarda çalışmalarını hedefleyen Nilüfer Belediyesi, yapılacak araştırmaların ardından modern bir tesis yapacak.

Rahvan kulüplerinin temsilcileriyle bir araya gelen Bozbey, “Burada bir araya gelip merkezi bir tesisi nasıl yapacağımıza karar verelim istedik. Dernek ve kulüplerimizi bir araya toplayarak yarışları periyodik hale getirmek istiyoruz. Ata sporu olan bu branşı en iyi yerlere getirerek gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz. Böylece bu spora gönül verenler mutlu olacaktır” dedi.

Bozbey, kulüp temsilcilerinden, en doğru kararı verebilmek için görüşlerini dile getirmelerini istedi. Toplantıda dernek ve kulüp temsilcileri görüşlerini dile getirerek, desteklerinden dolayı Başkan Bozbey’e teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.