“Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Tarzımız” KONFERANSINA DAVET

Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Zinde Gençlik Güçlü Türkiye” projesi kapsamında “Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Tarzımız” konulu konferans düzenliyor.

“Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Tarzımız” KONFERANSINA DAVET

banner390
Program, 27 Şubat 2015 Cuma günü saat 19.53'de Yunus Emre Konferans salonunda gerçekleştirilecek. Konferansa konuşmacı olarak, Helal ve Sağlıklı Gıda Platformu İl Temsilcisi Dâhiliye Uzmanı Dr. Yunus Yılmaz katılacak.

Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Zinde Gençlik Güçlü Türkiye Projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle, bedenen ve ruhen sağlıklı, içinde bulunduğu toplumla barışık, katılımcı, gönüllülük bilincini kazanmış doğru düşünebilen, mutlu ve huzurlu örnek bir insan toplumunun oluşmasını amaçlamaktayız. Kişisel ve toplumsal gelişime katkı sunan kulübümüz, ilim, kültür, ahlâk, helal ve sağlıklı gıda gibi farklı alanlarda gerçekleştirdiği konferanslar serisine devam ediyor. Programımıza helal ve sağlıklı beslenmeye önem veren herkesi bekliyoruz” denildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
suleyman esad ışıkoğlu - 2 yıl önce
Hassas bir konu tebrik ediyorum.