ŞAMPİYON TAKIMDAN SULTANOĞLU’NA ZİYARET

Okul Sporları 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen yıldız kızlar voleybol il birinciliği müsabakalarında il birincisi olan İstiklal Ortaokulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nu ziyaret etti.

ŞAMPİYON TAKIMDAN SULTANOĞLU’NA ZİYARET

banner390
ŞAMPİYON TAKIMDAN SULTANOĞLU’NA ZİYARET
İlgili Galeriye Git
11-17 Ocak 2016 tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonunda oynanan ve 11 okuldan 90 sporcunun mücadele ettiği yıldız kızlar voleybol il birinciliği müsabakaları yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi. Zevkli ve bir o kadar da çekişmeli geçen müsabakalar sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen son üç yılda iki şampiyonluk ve bir ikincilik yaşayan İstiklal Ortaokulu oldu. 
Müsabakalar sonrasında Okul Müdürü Ali Göbel ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Ak ile İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nu ziyaret eden şampiyon takımın öğrencilerinin yaşamış olduğu mutluluk gözlerden kaçmadı. 
Müsabakalar sonucunda yıldız kızlar kategorisinde il birincisi olan İstiklal Ortaokulu voleybol takımını tebrik eden İl Müdürü Sultanoğlu, “11-14 Şubat tarihleri arasında Mersin’in Anamur ilçesinde yapılacak olan yıldız kızlar voleybol grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı kazanan takımımıza başarılar diliyorum” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.