Şanlıurfaspor’da Süper Lig Hesapları

Sezonun ilk 7 haftasında tüm olumsuzluklara rağmen başarılı sonuçlar elde eden Şanlıurfaspor gözünü süper lige dikti.GAP Arena Stadı’nın yanan çimleri nedeniyle sezonun 7 haftasını dışarıda oynamasına rağmen 7 haftada 14 puan toplayan...

Şanlıurfaspor’da Süper Lig Hesapları

banner390
Sezonun ilk 7 haftasında tüm olumsuzluklara rağmen başarılı sonuçlar elde eden Şanlıurfaspor gözünü süper lige dikti.

GAP Arena Stadı’nın yanan çimleri nedeniyle sezonun 7 haftasını dışarıda oynamasına rağmen 7 haftada 14 puan toplayan Şanlıurfaspor’da süper lig hesapları yapılıyor. Şanlıurfaspor Kulübü tarafından “Şanlıurfasporumuza süper lig yolunda başarılar dileriz” kampanyası başlatıldı.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Şanlıurfaspor CEO’su İsmet Türker, kampanya kapsamında Şanlıurfa’nın ana caddelerinin Şanlıurfaspor bayrakları ile donatılacağını ifade etti. Kentte yaşayan herkesin kampanyaya ve takıma destek verilebilmesi için çağrıda bulunan Türker, “Bayrak kampanyasını kulüp olarak biz üstleneceğiz. Anlaşmış olduğumuz bir firma bayrakları yaparak en işlek caddelerimize asacak. ‘Ben Şanlıurfasporluyum’ diyen herkesin kulübümüze katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.