VOLEYBOL’DA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kulüpler Arası Gençler(Kız-Erkek) voleybol müsabakaları sona erdi.

VOLEYBOL’DA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

banner390
2014 - 2015 sezonu voleybol il temsilciliği faaliyet programında yer alan ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Karaman Kulüpler Arası Gençler(kız-erkek) Voleybol Müsabakaları 8 spor kulübün katılımı ile Karaman Kazım Karabekir Spor Salonu’nda oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Seyir zevki yüksek ve çekişmeli geçen maçlar sonunda genç kızlar kategorisinde Karaman Spor Lisesi Spor Kulübü (B) şampiyon olurken, genç erkekler kategorisinde ise Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü Şampiyon oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren kulüplere kupa ve madalyaları Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,  Şube Müdürü Aslan Yıldız, Spor Uzmanı Polat Kılınç, voleybol hakemi Adem Alpsoy ve voleybol antrenörü Sadık Tekin tarafından verildi.

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hayati Kısacık, Karaman’da voleybol branşına olan ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyerek, ‘’İlimizde voleybol sporuna kulüplerimizin katılımdan mutluluk duyuyorum. Bizlerde Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimiz ve kulüplerimizin her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Final karşılaşmaları sonunda dereceye giren takımlar ise;

Kızlar

1.       Karaman Spor Lisesi Spor Kulübü (B)

2.       Karaman Spor Lisesi Spor Kulübü (A)

3.       Gençlik ve Spor Kulübü

Erkekler

1.       Karaman İdman Yurdu Spor Kulübü

2.       Gençlik ve Spor Kulübü

3.       Bifa Lisesi Spor Kulübü

 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
okuyucu - 2 yıl önce
seyir zevki yüksen geçen demişsiniz ama maç saatlerini ve tarihlerini yayınlamadığınız için çoğu insanların haberi bile olmadı maçlardan hep bittikten sonra yazmaya devam edin ki kimsenin haberi olmasın