Voleybolda Kupalar Sahiplerini Buldu

Kulüplerarası Yıldızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Voleybolda Kupalar Sahiplerini Buldu

banner390
Voleybolda Kupalar Sahiplerini Buldu
İlgili Galeriye Git

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği 2016 yılı faaliyet programında yer alan Kulüplerarası Yıldızlar Voleybol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.
22-24 Şubat 2016 tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonunda gerçekleştirilen kulüplerarası yıldızlar voleybol il birinciliği müsabakaları sekiz spor kulübünden yaklaşık 96 sporcunun çekişmeli mücadelesine sahne oldu. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu yılda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen yıldızlar kulüp voleybol müsabakaları bir birinden çekişmeli heyecan dolu maçlara sahne oldu. Sporcuların dereceye girebilmek için verdiği mücadele sporseverlere heyecan dolu maçlar yaşatırken, sporcuların hücum ve savunmada gösterdiği estetik hareketler renkli görüntülere sahne oldu.
Üç gün boyunca zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonunda erkekler kategorisinde şampiyonluk ipini Spor Lisesi Kulübü göğüslerken, Gençlik Spor Kulübü ikinci, Bifa Lisesi Spor Kulübü üçüncü ve Fatih Anadolu Lisesi Spor Kulübü dördüncü olan takımlar oldu. Kızlar kategorisinde ise bu isimler Spor Lisesi Kulübü birinci, Gençlik Spor Kulübü ikinci, Bifa Lisesi Spor Kulübü üçüncü ve İstiklal Ortaokulu Spor Kulübü dördüncü olan takımlar oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, Okul Sporları tertip Komite Üyesi Hüseyin Kutan, Voleybol İl Temsilcisi Ali Sak ve Voleybol Antrenörü Sadık Tekin tarafından takdim edildi.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.