Yeşilyurt: “seçimlerde Aday Değilim”

Samsun Tenis Kulübü Başkanı Necdet Yeşilyurt, Ocak 2015’te yapılacak seçimlerde aday olmayacağını söyledi.2012 yılından bu yana Samsun Tenis Kulübü Başkanı olan Necdet Yeşilyurt, 11 Ocak 2015’te yapılması planlanan kongrede aday olmayacağını...

Yeşilyurt: “seçimlerde Aday Değilim”

banner390
Samsun Tenis Kulübü Başkanı Necdet Yeşilyurt, Ocak 2015’te yapılacak seçimlerde aday olmayacağını söyledi.

2012 yılından bu yana Samsun Tenis Kulübü Başkanı olan Necdet Yeşilyurt, 11 Ocak 2015’te yapılması planlanan kongrede aday olmayacağını açıkladı. 3 yıl süren başkanlık dönemi ve aday olamayacağı konusunda yazılı açıklamada bulunan Yeşilyurt, "Bizlerin amacı kulüpten bir şeyler almak değil, bir şeyler katmak olmalıydı ki öyle yaptık. Ve bu hizmetleri yaparken paylaşımcı bir anlayış içerisinde tek kişiye mal etmeden, bütün arkadaşlarımızın bu süreçte emeği ve fikri olsun düşüncesiyle, bir dönemden fazla kulüp başkanlığına talip olmama kararı aldık. Kulübümüzü bir adım daha ileriye götürebilmek için bütün yönetimlerin yanında olacağımın bilinmesini isterim. Aslolan kişiler değil kurumlardır" dedi.

Ayrıca Samsun Tenis Kulübü’nün 11 Ocak 2015’te yapılması planlanan kongresi, yeterli üye sayısına ulaşılamadığı takdirde 18 Ocak 2015’te gerçekleştirilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.