"Yiğidolar" sağlık kontrolünden geçti

ANKARA (AA) - Spor Toto Süper Lig takımlarından Medicana Sivasspor'da futbolcular, sezon öncesi sağlık kontrolünden geçti.Medicana Sağlık Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, üç ayrı grup halinde İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilen...


banner390

ANKARA (AA) - Spor Toto Süper Lig takımlarından Medicana Sivasspor'da futbolcular, sezon öncesi sağlık kontrolünden geçti.

Medicana Sağlık Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, üç ayrı grup halinde İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilen sağlık kontrolleri iki gün sürdü.

Futbolculardan Korcan Çelikay, Alper Doğan, Aykut Yakut, Hakan Arslan, Musa Yılmazer, Hakan Özmert ve Batuhan Karadeniz'in tetkikleri İstanbul'da, Adem Koçak ve Burhan Eşer'in ise Ankara'da yapıldı.

Sağlık kontrolleri sırasında detaylı test ve tetkiklere tabi tutulan futbolcular, ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. 

"Yiğidolar"ın sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin ardından tamamlandı. Sağlık kontrollerinde herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmadığı belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.