YILDIZLAR MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Okul Sporları 2015-2016 yılı faaliyet programında yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yıldızlar masa tenisi müsabakaları sona erdi.

YILDIZLAR MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

banner390

18-19 Şubat 2016 tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonunda gerçekleştirilen yıldızlar masa tenisi müsabakaları 15 okuldan 70 öğrencinin katılımı ile tamamlandı. Katılımın yoğun olduğu müsabakalarda sporcular okullarının en iyi şekilde temsil edebilmek için ter döktü.
Heyecanın bir an olsun düşmediği müsabakalarda büyük bir çekişme yaşanırken, gerçekleştirilen finaller sonrası oluşan tablo ise şöyle oluştu: Erkeklerde, Göktepe YBO birinci, Mareşal Mustafa Kemal Ortaokulu ikinci, Zübeyde Hanım Ortaokulu üçüncü, Siyahser Ortaokulu dördüncü, Kızlarda ise, Makbule Orman Ortaokulu birinci, 100.Yıl Ortaokulu ikinci, Anafartalar Ortaokulu üçüncü ve Ayrancı YBO dördüncü olan takımlar oldu. Kategorilerinde birinci olmayı başaran Göktepe YBO ve Makbule Orman Ortaokulu gerçekleştirilecek olan okul sporları grup müsabakalarında Karamanı temsil etmeye hak kazanan takımlar oldu.
Müsabakalar sonunda dereceye giren okullara kupa ve madalyaları gerçekleştirilen ödül töreni ile verildi.
Okul Sporları faaliyetlerinin Karaman’da yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık; “Öncelikle İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Okul Sporları Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakalarına katılan tüm takımlarımıza teşekkür ediyorum. Müsabakalarımız tam anlamıyla çok heyecanlı ve çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Bu çekişmeli ve heyecanlı müsabakalar sonucunda dereceye girerek birincilik elde eden takımlarımız yakın bir zamanda düzenlenecek olan grup müsabakalarında ilimizi temsil edeceklerdir. Takımlarımıza şimdiden katılacakları şampiyonada başarılar diliyoruz” diye konuştu.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.