Eskisehirspor taraftar gruplari Vali Tuna'yi ziyaret etti

- Eskişehir Valisi Tuna: - "Eskişehirspor'u sevmek bir gönül işidir. Daha iyi sonuçlar alacağımıza inancım sonsuz"

Eskisehirspor taraftar gruplari Vali Tuna'yi ziyaret etti

banner390

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor'un taraftar gruplarının temsilcileri, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'ya siyah-kırmızılı takıma desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Vali Tuna, taraftar gruplarının temsilcilerini kabulünde, Eskişehirspor'un, şehrin moral ve motivasyonunu etkileyen önemli unsurlardan olduğunu belirtti.

Siyah-kırmızılı takımın asıl sahibinin taraftar olduğunu vurgulayan Tuna, şöyle konuştu:

"Eskişehirspor'u sevmek bir gönül işidir. Daha iyi sonuçlar alacağımıza inancım sonsuz. Yeni transferlerimiz takıma en kısa sürede uyum sağlayacaktır. Eskişehirspor'umuzun bu zor günlerden kurtulması için el birliğiyle gayret göstereceğiz. Eskişehirspor, Türkiye tarafından sevilen ve iyi yerlerde olması istenen bir takım. Eskişehirspor'un vermiş olduğu bu mücadeleye, bu şehirde yaşayan herkesin destek olması lazım. Maddi desteğin yanında, manevi olarak da Eskişehirspor'u bu şehirde yaşayan herkesin sevmesi lazım. Bundan sonra yapacağımız tek şey hep birlikte Eskişehirspor'a destek olmak. Sizler de hitap ettiğiniz topluluklarla birlikte, fair-play çerçevesinde Eskişehirspor'a sonuna kadar destek olun."

Tuna, Spor Toto Süper Lig'de, Eskişehirspor'un en kısa zamanda iyi bir yere geleceğine inandığını dile getirdi.

Taraftar grupları adına konuşan Murat Diri ise siyah-kırmızılı takıma olan umutlarını hiçbir zaman yitirmediklerini ve ligin son maçına kadar Eskişehirspor'a desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Ziyarete, ayrıca Eskişehirspor taraftar temsilcileri Erkan Koca, Tayfun Demircioğlu, Osman Başkan, Tayfun Eser, Umut Cumalı ve Engin Akaydın katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.