Sivasspor'un yeni transferleri saglik kontrolunden gecti

Sivasspor'un yeni transferleri saglik kontrolunden gecti

banner390

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ
Sivasspor’un yeni transferleri Etzaz Hussain, Joan Oumari ve David Texeira, Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.
Detaylı kan tetkikleri yapılan, Etzaz Hussain, Joan Oumari ve David Texeira; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.SİVAS (AA) - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'un yeni transferleri Etzaz Hussain, Joan Oumari ve David Texeira'nin sağlık kontrolünden geçtiği bildirildi.
Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, sağlık kontrolüne giden futbolcuların detaylı kan tetkikleri yapılarak, ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi.Kırmızı-beyazlı ekibin yeni transferlerinin sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.SİVAS (AA) - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'un yeni transferleri Etzaz Hussain, Joan Oumari ve David Texeira'nin sağlık kontrolünden geçtiği bildirildi.
Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, sağlık kontrolüne giden futbolcuların detaylı kan tetkikleri yapılarak, ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi.
Kırmızı-beyazlı ekibin yeni transferlerinin sağlık taraması akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.