banner417
banner425
10 Aralık 2014 Çarşamba 09:24
13 Okunma
Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanından İlk Açıklama
banner416
Hafta sonunda yapılan Ak Parti Çerkezköy İlçe Kongresi’nde Genel Merkezi’n tek aday önermesine rağmen iki adayın yarışması sonrası ipi göğüsleyen Abdullah Öge, "Kongremiz demokratik bir şekilde yapıldı. Bu güzellik genel merkezimizde de kabul görecek" dedi.

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı’na seçilen Abdullah Öge, kongre sonrası parti binasında Gençlik Kolları Başkanı Sinan Meral ve Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil ile birlikte değerlendirme yaptı. Kongrede Divan Kurulu Başkan Yardımcılığı yapan Sinan Meral, Çerkezköy İlçe Kongresi’nin güzel bir atmosferde birlik ve beraberlik içinde geçtiğini belirterek, "Çerkezköy ilçe kongremiz çok güzel geçti. Tam bir birlik ve beraberlik içinde geçen kongrede kazanan AK Parti oldu. Partimiz oldu. Kazanan hepimiz olduk. Bu birlik ve beraberlik her zaman aynı şekilde devam edecek. Kongremizin hayırlı olmasını diliyor. Seçilen arkadaşlarımızı da tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öge ise kongre sonrası verdiği ilk demeçte, "Kongreye 3 gün yemeden içmeden çok sıkı şekilde çalıştık. Kongremiz demokratik şekilde yapıldı. Kongremizin güzelliği Genel Merkezde de kabul görecek. Kongrede bize oy verenlere de vermeyenlere de çok teşekkür ediyorum. Kazanan Ak Parti olmuştur" diye konuştu.

AK Parti Çerkezköy Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil de, kongre sürecinde ilçe başkanlığı için Çerkezköy’ün iki değerli gencinin demokratik şekilde mücadele ettiğini belirtti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426