banner417
banner444
19 Kasım 2014 Çarşamba 09:29
61 Okunma
Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi:
banner416
Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Malkara’nın siyaseti sevdiğini ifade ederek, "Herkes siyasetten büyük bir heyecan duyuyor" dedi.

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, AK Parti’nin Tekirdağ Malkara ilçesinde gerçekleşen 5. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı. Malkaralılar’ın siyasete olan ilgisini iyi bildiğini ifade eden Yemişçi, "Haftanın ilk iş günü, sabah saatleri olmasına rağmen birlik ve beraberlik adına her şeyi bıraktınız ve burada kongrenin yoğun katılımla gerçekleşmesini sağladınız. Ben biliyorum, inanıyorum ki bunu Tekirdağ’da biliyor. Malkara siyaseti seviyor. Herkes siyasetten büyük bir heyecan duyuyor. Bu süreç zarfında teşkilatlarımızda görev yapan tüm arkadaşlarımıza teşekkür etmek lazım, hayatta olmayanlara Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.

AK Partili Vekil Özlem Yemişçi konuşmalarının genelinde partisinin kurulduğundan bu yana gerçekleştirdiği başarılı ve istikrarlı süreci anlattı. AK Parti’nin başarılı grafiğinin 2023 hedefine kadar devam edeceğini vurgulayan Yemişçi, Malkara İlçe Yönetimini değerlendirerek, "Bulut Başkan görevi devraldığından beri ekibiyle beraber hani bir tabir vardır ya ‘arı gibi çalışıyordur’ diye gerçekten ekibiyle birlikte ilçemiz için çok çalıştılar. Sadece ilçe başkanlığı yapmadı hem ekibini toplayıp Ankara’ya geldi, Malkara’nın çözülmesi gereken sorunlar var diye. Bu tüm yaptıkları için kendisi ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum" ifadelerini kaydetti.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426