banner417
banner425
27 Ekim 2014 Pazartesi 09:46
28 Okunma
Anlamlı Çevre Etkili Eğitim Ortamı Projesi Devam Ediyor
banner416
Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde eğitim veren Kapaklı Belediyesi Ortaokulu yönetiminin ‘Anlamlı Çevre Etkili Eğitim Ortamı’ projesi kapsamında yürüttüğü okul bahçesi düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Kapaklı ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi’nde eğitim veren Kapaklı Belediyesi Ortaokulu’unda geçtiğimiz ay ‘Anlamlı Çevre Etkili Eğitim Ortamı’ projesi kapsamında başlatılan çalışmalar neticesinde okulun bahçesi daha yeni ve daha yeşil bir görünüme kavuştu. Yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediyesi Ortaokulu Müdürü Suat Yüksel, "Okulumuzun bahçesinde ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirdik. Çevre düzenlemesi kapsamında okul bahçesine bordür taşı döşettirdik. Atıl kalan alanlara ise toprak dökerek yeşillendirdik" dedi.

çalışmalarda kendilerinden hiçbir desteği esirgemeyen Kapaklı Belediyesi’ne teşekkür eden Okul Müdürü Suat Yüksel, "Okulumuzun bahçesine kapımız da takıldı. Ayrıca hizmetlerimizin geniş kitlelere ulaştırılması, öğretmen-veli-öğrenci iletişiminin etkili şekilde sağlanabilmesi için artık sosyal medyada da varız" ifadelerini kaydetti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426