banner417
banner444
12 Kasım 2014 Çarşamba 16:16
58 Okunma
Çerkezköy Çiçek Açıyor
banner416
Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kent merkezinde ana arter ve refüjleri rengarenk çiçeklerle bezemeye başladı.

Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin genelini kasımpatı ve hercai menekşe çiçekleriyle güzelleştiriyor. Çerkezköy’ü kış olmasına rağmen güzelleştirmek istediklerini kaydeden Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Esra Hasanoğlu, "Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın talimatı ile bu konudaki çalışmalara büyük özen göstermekteyiz. Ekimi gerçekleştirilen çiçekler ile birlikte ilçe merkezine estetik bir görüntü oluşturmayı hedeflemekteyiz" açıklamasında bulundu.

Toplam 20 bin adet kasımpatı ve hercai menekşe ektiklerini kaydeden Hasanoğlu, "İlçemizin görüntüsünü canlandırmak, yeşil dokusunu korumak ve daha rahat bir nefes alınmasını sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan noktalarda ekim gerçekleştirdik. Atatürk heykelinin çevresi başta olmak üzere, Atatürk Caddesi üzerindeki orta refüj, köşem mevki, kavşaklar ve Narin caddesinin tamamını çiçeklerle donatacağız. BSH Kavşağında bulunan alanda ise çalışmaları önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz" bilgisini verdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426