12 Kasım 2014 Çarşamba 16:16
57 Okunma
Çerkezköy Çiçek Açıyor
Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kent merkezinde ana arter ve refüjleri rengarenk çiçeklerle bezemeye başladı.

Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin genelini kasımpatı ve hercai menekşe çiçekleriyle güzelleştiriyor. Çerkezköy’ü kış olmasına rağmen güzelleştirmek istediklerini kaydeden Çerkezköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Esra Hasanoğlu, "Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın talimatı ile bu konudaki çalışmalara büyük özen göstermekteyiz. Ekimi gerçekleştirilen çiçekler ile birlikte ilçe merkezine estetik bir görüntü oluşturmayı hedeflemekteyiz" açıklamasında bulundu.

Toplam 20 bin adet kasımpatı ve hercai menekşe ektiklerini kaydeden Hasanoğlu, "İlçemizin görüntüsünü canlandırmak, yeşil dokusunu korumak ve daha rahat bir nefes alınmasını sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan noktalarda ekim gerçekleştirdik. Atatürk heykelinin çevresi başta olmak üzere, Atatürk Caddesi üzerindeki orta refüj, köşem mevki, kavşaklar ve Narin caddesinin tamamını çiçeklerle donatacağız. BSH Kavşağında bulunan alanda ise çalışmaları önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz" bilgisini verdi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64