20 Kasım 2014 Perşembe 11:51
17 Okunma
Çerkezköy’de Başkanlık Koltuğu Kadın Meclis Üyesine Emanet
Kültür Merkezi projesi için incelemelerde bulunmak üzere Kayseri ve Konya’ya giden Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Belediye Başkanı Vahap Akay, yerine kadın meclis üyesini vekil bıraktı.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ilçede yapmayı planladıkları çok amaçlı Kültür Merkezi için Konya ve Kayseri’deki Kültür Merkezi projelerini yerinde inceleme gezisine çıktı. CHP’li Belediye Meclis Üyesi Ayfer Dönmez, Başkan Akay dönünceye kadar Çerkezköy Belediye Başkanlığına vekalet edecek.

Görevine başlayan Başkan Vekili Ayfer Dönmez, "Başkanımız Vahap Akay’ın yerine vekalet etmekten duyduğum mutluluğu ve onuru Çerkezköy halkımızla paylaşmaktan da mutluluk duyuyorum. Başkanımız Belediye Başkan Vekilliğine şahsımı görevlendirmesinden onur duydum. Bu nedenle Vahap Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Görevim süresince görevimi en iyi şekilde yapacağım. Biz bir ekibiz. Vahap Başkanımız önderliğinde Çerkezköyümüz’e daha iyi hizmet sunabilmek ve seçim döneminde hazırladığımız projeleri hayata geçirmek tek hedefimizdir" dedi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64