banner414
29 Ekim 2014 Çarşamba 09:30
13 Okunma
Cumhuriyet Balosu, Muratlı’da Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde ‘Cumhuriyet Balosu’ düzenlendi. Muratlı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı’nın ortaklaşa organize ettiği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Cumhuriyetin 91. yılında hep beraber olmanın coşkusu içinde onur ve gurur duyduğunu belirten Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, "İlçemizde ilk kez kaymakamımızın öncülüğünde Cumhuriyet balosu kutlanmaya başladı. Kendisine ilçem adına duyarlılığından ve çalışkanlığından ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

Davete icabet eden tüm misafirlere teşekkürlerini ileten Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu ise, "Cumhuriyet öyle bir ışık ki, aslen Bitlisli olup Gaziantep’te ikamet etmiş bir yetim çocuğa kaymakam olarak size hizmet etme şansını vermiştir. Cumhuriyet işte budur" ifadelerini kullandı.

Halk oyunu gösterileri ile süren etkinlik, miniklerin hazırladığı gösteriler ve lise öğrencilerinin müzik ziyafeti ile devam etti. Programda son olarak davul zurna ekibi sahne aldı. Baloya katılanlar davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64