banner417
banner425
25 Aralık 2014 Perşembe 10:28
41 Okunma
Enerji Verimliliği Çerkezköylü Öğrencilere Altın Kazandırdı
banner416
Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nca ’Enerji Verimliliği’ kapsamında resim ve öykü alanında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilebilir Enerji Genel Müdürlüğü’nün enerji verimliliği bilincini artırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla Tekirdağ genelinde başlattığı ’Enerji Verimliliği’ konulu resim ve öykü yarışmasında Çerkezköy’lü öğrenciler derece yaptı. İlkokul öğrencileri arasındaki resim yarışmasında Çerkezköy Tepe İlkokulu 3/B sınıfı öğrencisi Damla Su Yılmaz birinci olurken, Çerkezköy Tepe İlkokulu 4/A sınıfı öğrencisi İsmet Arca Erdoğan ise üçüncü oldu. Ortaokul öğrencileri arasında yapılan öykü yarışmasında ise Çerkezköy Cumhuriyet Ortaokulu 7/C sınıfı öğrencisi Duğhan Batıkan Yıldırım birinci, Çerkezköy Tepe Ortaokulu 6/C sınıfı öğrencisi Serra Dönmez ise üçüncü oldu.

Çerkezköy Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, başarılı olan öğrencileri altın ile ödüllendirdi. Öğrencilerin yakaladığı başarıdan dolayı mutlu olduklarını kaydeden Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, "Bu yarışmada öğrencilerimiz gerçekten büyük başarı elde etti. Öğrencilerimize katkı sağlayan ailelerine, öğretmenlerine ve okul idarecilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yarışmalarda da öğrencilerimizle sadece bilgi anlamında değil sosyal faaliyetler alanında da yer almak istiyoruz" diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426