banner417
banner444
22 Aralık 2014 Pazartesi 14:51
21 Okunma
Ergene Kırkgöz Mahallesi’nde Yol Çalışması Başladı
banner416
Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde bir çok noktaya hizmet götürerek, bölgede yaşanan ulaşım sıkıntılarını çözmeye çalışan Ergene Belediyesi, yol onarım ve bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İlçe genelindeki mahallelerde devam eden yol çalışmalarına son olarak Kırkgöz Mahallesinin de eklendiğini açıklayan Ergene Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, ilçenin en uç noktasına kadar hizmetin gideceğine vurgu yaparak, çalışmaların yoğun tempoyla devam ettiğini kaydetti.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürlüğü, Tekirdağ’ın Büyükşehir olması ile birlikte mahalle statüsü kazanan köylerde çalışmalarını aralıksız sürdüklerini ifade ederek, aciliyet durumu göz önüne alınarak yapılan planlama doğrultusunda bir çok mahallede yol onarım ve bakım çalışmalarının gerçekleştirildiğini ifade etti. Kırkgöz Mahallesindeki yol yapım çalışmalarının hava şartlarının elverdiği sürede en hızlı bir şekilde bitirileceğini belirten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426