Kapaklı Belediye Başkanı Mandalı, İki Engellinin Daha Yüzünü Güldürdü

Tekirdağ’a bağlı Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, iki engellinin daha yüzünü güldürerek akülü araç hediye etti.Kapaklı Belediyesi, bir yandan asli görevleri olan ilçe genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürürken,...

Kapaklı Belediye Başkanı Mandalı, İki Engellinin Daha Yüzünü Güldürdü

banner390
Tekirdağ’a bağlı Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, iki engellinin daha yüzünü güldürerek akülü araç hediye etti.

Kapaklı Belediyesi, bir yandan asli görevleri olan ilçe genelinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini yerine getirmeye çalışıyor. Kapaklı Belediye Başkanlığı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara yardım etmeye devam ediyor. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, son olarak İsmetpaşa Mahallesi’nde ikamet eden İsmail Erkömek ve Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden Hediye Güreşçi’yi evlerinde ziyaret ederek, kendilerine birer adet akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Engelli vatandaşları, hediye ettiği araçlarla sevindiren Başkan Mandalı, daha sonra akülü tekerlekli sandalyelerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgiler verdi. Engelli vatandaşların ziyaretlerinde CHP’li Belediye Meclis Üyesi İlhan Çetinkaya da hazır bulundu.

Kapaklı Belediyesi olarak engelli vatandaşlara desteğe devam ettiklerini belirten Başkan Mandalı, "Elimizden gelen imkanlar doğrultusunda engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Tekerlekli sandalye verdiğimiz vatandaşlarımız dışarıya çıktıkları zaman istedikleri yere gidebilecekler ve eve bağlı kalmayacaklar. Bir nebze olsun sosyalleşme imkanı bulacaklar. Bu yardımlarımız ailelerimizin derdine deva olduysa ne mutlu bizlere. Yeni dağıtacağımız sandalyelerle ileride birçok yardıma muhtaç ailenin de derdine deva olmaya devam edeceğiz. Engellilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.