banner417
banner425
25 Kasım 2014 Salı 17:07
72 Okunma
Mhp Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sertaç Alkaya, Adaylığını Açıkladı
banner416
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sertaç Alkaya, 7 Aralık’ta yapılacak olan ilçe kongresi öncesi ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

MHP Tekirdağ İl Başkanlığında, MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sertaç Alkaya, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarının katılımı ile basın toplantısı gerçekleştirildi. Kongre süreci hakkında bilgi veren MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan MHP’de kongre sürecinin yaklaştığını ve parti olarak demokratik bir kongre olması için adaylara açık olduğunu belirtti.

İl Başkanı Enez Kaplan’ın ardından konuşan MHP Süleymanpaşa İlçe başkanı Sertaç Alkaya, yıllardır partiye gönülden bağlı olduğunu ve tekrar ilçe başkanlığı için demokratik süreç gereği aday olacağını belirtti.

MHP’yi alnı ak, başı dik şekilde temsil etmeye çalıştıklarını dile getiren Alkaya, "Bu süre içerisinde kim bir kum tanesi kadar partimize katkı sağladıysa Allah hepsinden razı olsun. Parti yönetimimiz ve yakın çevrem ile yaptığımız istişareler sonucunda 7 Aralık’ta yapılacak olan Süleymanpaşa MHP İlçe Kongresinde yeniden başkan adaylığımı açıklıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi hiçbir ülkücünün rant peşinde koştuğu, hiçbir ülkücünün koltuk sevdasında olduğu bir siyasi parti olmamıştır. Biz Türk milliyetçileri partileri evimiz gibi mukaddes bilmiş, ömrümüzü davamıza adamış kıyamete kadar sürecek kutlu kervanın bir sancaktarı olmayı canımızdan aziz saymış birer neferleriyiz. 7 Aralık Pazar günü gerçekleşecek kongremizin beraberliğimizi ve kardeşliğimizi zedelemeyeceğine inancım tamdır" dedi.

Toplantı basın mensuplarının sorularının yanıtlanmasının ardından sonra erdi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426