Namık Kemal Üniversitesi’nde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başladı

Namık Kemal Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İŞKUR paydaşlığında düzenlenen ve 10 gün sürecek olan uygulamalı girişimcilik eğitimi başladı.Eğitim programının açılış konuşmasını yapan Kariyer Uygulama ve Araştırma...

Namık Kemal Üniversitesi’nde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Başladı

banner390
Namık Kemal Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İŞKUR paydaşlığında düzenlenen ve 10 gün sürecek olan uygulamalı girişimcilik eğitimi başladı.

Eğitim programının açılış konuşmasını yapan Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Murat Çetin, üniversitede iş odaklı eğitimlerin devam edeceğini belirterek, "Böylesine anlamlı bir eğitim programını gerçekleştiriyor olmanın verdiği sevinci sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu eğitim başta öğrencilerimiz olmak üzere katılımcılarımıza ileride bir iş yeri açmak istediklerinde bir altyapı oluşturacaktır. Bu etkinliğin benzerlerinin 2015 yılında da İŞKUR ve KOSGEB’in destekleriyle birlikte devam edecektir. Başta üniversitemiz yönetimi olmak üzere İŞKUR yetkililerine, eğitmenlerimize ve sevgili kursiyerlere desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

NABİLTEM ve Ziraat Fakültesi’nde gerçekleştirilen toplantılarda İŞKUR personeli Duygu Doğan ve Necmi Macar kursiyerlere eğitim ile ilgili teknik detayları aktardı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.